Koupit firmu

Přemýšlíte, jak vyřešit rychlou expanzi firmy do nového regionu nebo odvětví? Kde získat kvalifikované zaměstnance, kteří nejsou na trhu k mání? Chcete získat větší podíl na trhu? Nejste si jisti, do čeho investovat volné finanční prostředky?

Řešením může být odpověď: Koupit firmu.

Nejčastěji pomáháme se 2 základními možnostmi nákupu firem

1. Vyhledání firmy k nákupu

Můžete se nás obrátit, když chcete koupit firmu v určitém regionu, v určitém odvětví nebo s určitými parametry. Nejde Vám o konkrétní firmu, jde o splnění nadefinovaných parametrů.

My vyhledáme vhodné nákupní příležitosti, provedeme analýzu a užší výběr firem. Předáním tohoto výběru firem a jejich rešerší práce pro některé klienty konči.

Jiní klienti naopak preferují kompletní servis v podobě zajištění nákupu firmy od A do Z. V tomto případě oslovíme firmy s nabídkou a zařídíme celé akviziční jednání. Úspěšně Vás dovedeme až k podpisu kupní smlouvy a předání zakoupeného podniku. To vše bez starostí a rizik.

2. Odkup konkrétní firmy

Můžete nám zadat přesnou představu, kterou nebo které konkrétní firmy chcete koupit.

My Vám zajistíme celý akviziční proces. Ošetříme všechna rizika a zastoupíme Vás, pokud například z konkurenčních důvodů nemůžete vést jednání osobně.

Naše mnohaleté zkušenosti Vás ochrání při procesu nákupu firmy. Bezpečně Vás dovedeme k podpisu smlouvy.

Užitečné informace k odkupu firmy

Pomůžeme Vám koupit firmu

Chcete koupit firmu v určitém oboru a regionu? Obraťte se na nás, vyhledáme a oslovíme ji. Chcete zastupovat v jednání o koupi určité konkrétní společnosti? Také pro to jsme ti praví.

Jméno

Telefon

Email

Vzkaz

Jan Skřička | Omega - Prodáváme Firmy

Jan Skřička

+420 773 058 883
skricka@omegapv.cz

Jindřich Sedláček | Omega - Prodáváme firmy

Jindřich Sedláček

+420 608 535 333
sedlacek@omegapv.cz

Vladimír Erben | Omega - Prodáváme Firmy

Vladimír Erben

+420 608 535 335
erben@omegapv.cz