Náš tým

Jan Skřička | Omega - Prodáváme Firmy

Jan Skřička

jednatel společnosti

+420 773 058 883
skricka@omegapv.cz

„Prodej firmy znamená pro většinu majitelů úlevu a možnost nového začátku. Začátku rodinného života, začátku volného času a peněz na koníčky nebo třeba začátku v novém oboru podnikání.“

Jan Skřička je nejnovějším členem vedení společnosti Omega. Své ekonomické, právní a podnikatelské zkušenosti získával v rámci zaměstnání, kde se vypracoval z referenta až na člena vedení nadnárodní společnosti, a také v rámci vlastního podnikání. Dokáže se vcítit do role majitele firmy a zároveň zná prostředí ve velkých korporacích.

Věnuje se osobním setkáním s majiteli společností, kteří chtějí prodat svou firmu. Majitele také zastupuje na schůzkách s investory.

Má velký přehled, dynamický přístup, vždy zachová nadhled.  Vytvoří pro Vás reálnou strategii prodeje firmy a nebude Vám nikdy stavět vzdušné zámky. Můžete se spolehnout na jeho upřímnost a maximální ochotu bojovat za Vaše zájmy. Komunikace v anglickém jazyce je pro něho samozřejmá.

„Jste odborníci ve svém oboru podnikání a svou firmu jste dobře vybudovali. My jsme odborníci v oboru prodeje fungujících firem. Vaši firmu dobře prodáme – do dobrých rukou a za dobrou cenu.“

Jindřich Sedláček je jednatelem a spolumajitelem společnosti a v oboru působí více než 20 let. Specializuje se na jednání s majiteli v rámci prodeje firem.

Mnohaleté praktické zkušenosti, komunikační dovednosti, schopnost dosažení dohody a asertivita Vám zajistí bezproblémový prodej společnosti podle Vašich představ.

Kromě toho hovoří čtyřmi světovými jazyky – anglicky, německy, španělsky a rusky. Díky tomu se snadno domluví se zahraničními společnostmi.

Jindřich Sedláček | Omega - Prodáváme firmy

Jindřich Sedláček

jednatel společnosti

+420 608 535 333
sedlacek@omegapv.cz

Vladimír Erben | Omega - Prodáváme Firmy

Vladimír Erben

jednatel společnosti

+420 608 535 335
erben@omegapv.cz

„S prodejem i nákupem firem na vlastní pěst je spojeno velké riziko a mnoho problémů. Vyvarujte se tohoto rizika a nechte celý proces na nás.“

Vladimír Erben působí v oboru firemních transakcí a akvizic také více než 20 let a je jednatelem a spolumajitelem společnosti.

Zaměřuje se na jednání s investory v rámci osobních jednání a v rámci prohlídek nabízených společností. Spolupracuje s právníky při dokončování smluvních dokumentů.

Jeho argumentační schopnosti a multidisciplinární dovednosti pro Vás budou přínosem v procesu vyjednávání při prodeji firmy.

Michal Kišš je v našem týmu specialistou na finanční analýzu a reporting prodávaných a kupovaných společností. Výborně se orientuje nejen ve finanční a podnikové analýze, ale také v účetnictví, daních, controlingu a ve vyhledávání relevantních dat o společnostech na internetu.

Na základě analýzy dat a výkazů Vás upozorní na případná rizika a vyzdvihne skrytý potenciál Vaší společnosti. Jeho podklady jsou skvělým argumentem pro obhajobu prodejní ceny firmy. Reporty připravuje i v anglickém jazyce.

Michal Kišš | Omega - Prodáváme firmy

Michal Kišš

finanční manažer

+420 608 332 292
michal.kiss@omegapv.cz