Prodat firmu

Mnoho majitelů firem si v dnešní době pokládá otázku:

„Co a jak dál s mojí firmou?“

Tito majitelé bývají často unavení mnohaletou dřinou, pracovním stereotypem, mají zdravotní problémy nebo prostě už chtějí odejít „do důchodu“.

Někteří majitelé zase mají plné zuby sporů mezi společníky nebo věčné války s konkurencí. Jiní zase již dosáhli vytyčených cílů a chtějí se pustit do jiného podnikání a jít za novou životní výzvou.

Důvody, proč si majitelé pokládají otázku: „Co a jak dál s mojí firmou?“ jsou různé. Pro většinu majitelů je ale odpověď na tuto otázku stejná:

„Prodat firmu bude nejlepší řešení.“

Díky naší mnohaleté praxi v oboru zprostředkování prodeje firem víme, že dospět k rozhodnutí prodat firmu není pro majitele snadné.

Proto Vám nabízíme své poradenské služby, a to i v případě, že ještě nejste pro prodej plně rozhodnutí. Všechna pro a proti prodeje firmy, Vaše obavy i otázky můžeme probrat na osobní schůzce. Buďte zcela bez obav, protože schůzka s námi je vždy diskrétní a je zdarma.

Prodávat firmu na vlastní pěst je velmi rizikové

Jsme odborníci s více než 20 lety praxe. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu praktických zkušeností. Připravíme Vaši firmu na co nejlepší prodej, vyhledáme potenciální zájemce o koupi, ochráníme Vás před chybami a problémy. Budeme Vašim průvodcem po celou cestu ke zdárnému prodeji firmy až do okamžiku úplného uhrazení prodejní ceny.

Co je dobré vědět, když chcete prodat firmu

Ozvěte se nám, dobře Vám poradíme

Ať už jste ve fázi, kdy teprve zvažujete prodej firmy jako jednu z možností nebo jste pro prodej již rozhodnutí, napište nám. Během 24 hodin se Vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu.

Jméno

Telefon

Email

Dotaz/Vzkaz

Jan Skřička | Omega - Prodáváme Firmy

Jan Skřička

+420 773 058 883
skricka@omegapv.cz

Jindřich Sedláček | Omega - Prodáváme firmy

Jindřich Sedláček

+420 608 535 333
sedlacek@omegapv.cz

Vladimír Erben | Omega - Prodáváme Firmy

Vladimír Erben

+420 608 535 335
erben@omegapv.cz