Myšlenka prodat firmu Vás napadá v různých životních etapách. Budovat firmu je vytrvalá a náročná činnost, která však nemusí vždy přinášet takové uspokojení, jaké byste si představovali.

Věnujete své firmě mnoho času a energie

Zažili jste v podnikání vzestupy a pády, doby nejistoty a doby stability. A je dost dobře možné, že Vás firma už unavuje. Chodíte za námi s myšlenkou „prodám firmu“ ne proto, že byste se vzdávali. Chcete často začít něco nového. Někteří z Vás chtějí začít například v novém oboru, ve kterém vidí potenciál. Jiní se zase chcete oprostit od každodenní rutiny, která Vás svazuje. Další chcete začít podnikat třeba z druhého konce světa, užít si cestování a mít při tom víc času na rodinu.

Všichni máte společnou touhu – chcete nastartovat nový začátek.  A myšlenka „prodám firmu“ je v takovou chvíli víc než jen správným a logickým způsobem, který Vám pomůže splnit si další životní cíl. Je to další výzva, která přinese do života změnu a nový směr.

Vaše motivace prodat firmu může mít podobné ne-li totožné důvody. Mnoho lidí se změny bojí, ale my Vás na cestě za Vaším novým životním cílem podpoříme. Ať už Vás trápí neshody se společníkem, opakující se rutina ve Vaší firmě nebo dlouhodobá únava, my Vám pomůžeme najít toho správného kupce pro Vaši firmu a nastartovat nový začátek.

Prodám firmu a začnu nový život

Velmi dobře Vám jako majitelům firem rozumíme

Jsme profesionálové s více než dvacetiletými zkušenostmi v oboru prodeje firem. Vyjednáme pro Vás tu nejlepší nabídku. Budeme se Vám věnovat individuálně a vždy budete jednat pouze s jednatelem naší společnosti. Přicestujeme za Vámi kamkoliv. Pracujeme diskrétně. O celém procesu prodeje firmy Vás pravidelně informujeme. Nebudeme Vás zatěžovat zbytečnými detaily, ale vždy budete mít přesný přehled, jak se situace vyvíjí.

Navíc pracujeme na principu success fee – tedy výkonnostní odměny, kdy nárok na většinu naší odměny vzniká až po zdárném dokončení prodeje firmy.

Nastartujte s námi nový začátek. Splňte si svůj další životní cíl.

Rádi se s Vámi brzy setkáme

Nezávazně a diskrétně si s námi proberte možnosti prodeje Vaší firmy. Vaší firmě najdeme nového majitele, který jí zajistí dobrou budoucnost.

Jméno

Telefon

Email

Dotaz/Vzkaz

Jan Skřička | Omega - Prodáváme Firmy

Jan Skřička

+420 773 058 883
skricka@omegapv.cz

Jindřich Sedláček | Omega - Prodáváme firmy

Jindřich Sedláček

+420 608 535 333
sedlacek@omegapv.cz

Vladimír Erben | Omega - Prodáváme Firmy

Vladimír Erben

+420 608 535 335
erben@omegapv.cz