Úspěšných mladých podnikatelů, kteří se rozhodnou pro prodej rostoucí firmy, přibývá. Obdivujeme Vaši píli a nasazení pro projekt, kterému jste dali všechno.

Je logické, že jste se rozhodli jít dál

Ať jde o technologický start-up nebo menší rychle rostoucí firmu z různých odvětví, často máte spoustu dalších nápadů a ty chcete uvést do reality. Peníze z prodeje části nebo celého podílu v současné firmě jsou pro Vás vstupenkou k oživení nového nápadu.

Možná i Vy uvažujete o prodeji firmy. Jste si vědomi, že kapitál získaný prodejem firmy Vám usnadní a urychlí rozjezd nového projektu.

Pro chtějí majitelé prodat firmu 3

Využijte naše letité zkušenosti z oboru

V oblasti prodeje firem se pohybujeme více než dvacet let. Máme přehled, umíme pro Vás vyjednat nejlepší nabídku. Prodej podílu nebo firmy není jednoduchá záležitost a nese s sebou mnoho rizik. S námi se jich vyvarujete. Bezpečně Vás dovedeme k cíli.

Jsme moderní firma. Není pro nás problém se s Vámi spojit, i když budete zrovna na druhém konci světa. Vždy budete jednat s jednatelem naší firmy. Poradíme Vám a průběžně Vám budeme předkládat průběh procesu prodeje firmy. Jsme profesionálové a nebudeme Vás zatěžovat zbytečnými detaily. Orientujeme se na výkon. Proto i naše odměna z prodeje firmy funguje na principu success fee. Tedy na bázi výkonnostní odměny, na jejíž většinu vzniká nárok až po zdárném prodeji Vaší firmy.

Pomůžeme Vám získat kapitál na nový projekt.

Rádi se s Vámi brzy setkáme

Nezávazně a diskrétně si s námi proberte možnosti prodeje Vaší firmy. Vaší firmě najdeme nového majitele, který jí zajistí dobrou budoucnost.

Jméno

Telefon

Email

Dotaz/Vzkaz

Jan Skřička | Omega - Prodáváme Firmy

Jan Skřička

+420 773 058 883
skricka@omegapv.cz

Jindřich Sedláček | Omega - Prodáváme firmy

Jindřich Sedláček

+420 608 535 333
sedlacek@omegapv.cz

Vladimír Erben | Omega - Prodáváme Firmy

Vladimír Erben

+420 608 535 335
erben@omegapv.cz