O nás

Jsme profesionálové s mnohaletou praxí

V oblasti poradenských služeb pro firmy se jako společnost OMEGA spol. s r.o. pohybujeme již od roku 1992.

Máme více než 20 let zkušeností s prodejem firem.

V devadesátých letech jsme se zabývali zejména prodejem firem a majetku z neúspěšných privatizačních projektů. V té době existovalo málo fungujících firem, které by chtěli jejich majitelé prodat.

Brzy však začalo podnikatelské prostředí v České republice vzkvétat. Takové prostředí umožnilo, aby mohl vzniknout nový trh – trh nabídky a poptávky po fungujících firmách.

Od svého založení jsme zprostředkovali prodej a nákup několika desítek společností v úhrnné hodnotě přesahující miliardu korun.

Žádný námi realizovaný prodej nebo nákup firmy nebyl napaden ani zneplatněn.

Jsme specialisté na zprostředkování nákupu a prodeje ziskových firem

Díky letitým zkušenostem se perfektně orientujeme v podnikatelském prostředí České republiky. S námi se vyhnete rizikům spojeným s prodejem nebo nákupem firmy.

Zajistíme Vám prodej nebo nákup firmy od A do Z – nemusíte samostatně řešit právníky, účetní, finanční analytiky, auditory ani bezpečnostní poradce.

Vyjednáme pro Vás tu nejlepší nabídku. Budeme se Vám věnovat individuálně a vždy budete jednat pouze s jednatelem naší společnosti. Přicestujeme za Vámi kamkoliv. Pracujeme diskrétně. O celém procesu prodeje firmy Vás pravidelně informujeme.

Navíc pracujeme na principu success fee – tedy výkonnostní odměny, kdy nárok na většinu odměny vzniká až po zdárném dokončení prodeje firmy.

Výsledkem spolupráce s námi bude úspěšný prodej Vaší firmy a Vaše spokojenost.