Naše zásady

Zprostředkování a poradenství v oblasti nákupu a prodeje zavedených firem je vysoce citlivá záležitost. Majitelům firem rozumíme a jejich požadavky jsou pro nás svaté.

Buďte si jistí naším diskrétním a profesionálním přístupem od úvodní seznamovací schůzky až do úspěšného dokončení transakce.

Nezvěřejňujeme

Je pro nás zcela samozřejmé, že nezveřejňujeme firmy k prodeji na našich internetových stránkách ani jinde. Oslovit a získat potenciální zájemce o koupi či prodej umíme jinak a lépe a neriskujeme tak narušení diskrétnosti.

Diskrétnost

Prodej i nákup firmy je velmi důvěrná záležitost. Dbáme na citlivost informací. Zaměstnanci, konkurence, odběratelé, dodavatelé ani žádné další subjekty se předčasně nedozví nic o zamýšlené transakci.

Diskrétnosti přizpůsobujeme všechny detaily. Běžně například navštěvujeme firmy ve večerních hodinách, kdy jsou již podniky prázdné bez zaměstnanců.

Transparentnost

Naše společnost je transparentní, má dlouhou historii i prokazatelné zkušenosti v oboru. Víte, kdo stojí ve vedení naší společnosti a kdo s Vámi bude jednat.

Stejně tak jsme transparentní v rámci procesu prodeje nebo odkupu firmy. Celý proces Vám předem vysvětlíme, v jeho průběhu Vás budeme detailně informovat a neopustíme Vás dříve než dojde k úspěšnému dokončení transakce.

Serióznost

V případě zprostředkování prodeje i nákupu firmy jsme vždy na Vaší straně a hájíme Vaše zájmy. Nikdy se nedostáváme do střetu zájmů.

Rovný s rovným

Rozumíme tomu, že důvěra může vzniknout pouze mezi rovnocennými partnery. Proto vždy osobně jednáte s jednatelem naší společnosti, který má na starosti Vaši transakci. Neposíláme k Vám obchodníky.

Individuální přístup

Každá firma, její obor podnikání i majitel jsou unikátní, a proto k procesu nákupu nebo prodeje přistupujeme vždy individuálně. Každý obchodní případ pro nás znamená konkrétního člověka a jeho konkrétní příběh.

V daném čase řešíme pouze tolik transakcí, kolik jsou schopni jednatelé naší společnosti zvládnout při zachování špičkové kvality služeb.

Dobrý obchod

Výsledkem spolupráce s námi bude úspěšný prodej Vašeho podniku a Vaše spokojenost. To pro nás znamená prodat firmu do dobrých rukou, zajistit jí dobrou budoucnost, prodat jí za dobrou cenu a v dohodnutém časovém intervalu.

Nikdy Vám nebudeme dávat nereálné sliby ohledně ceny ani rychlosti prodeje. Nikdy Vám nedoporučíme nevýhodný obchod.

Výkonostní ohodnocení

Na většinu odměny za naši práci vzniká nárok až po úspěšném dokončení transakce (tzv. success fee). Úspěšným dokončením transakce se rozumí uhrazení dohodnuté kupní ceny prodávajícímu. Můžete si tak být jistí, že zůstaneme po Vašem boku až do úplného konce.