Chcete odejít na odpočinek

Často se na na nás obrací majitelé firem, jako jste Vy, kteří mnoho let budovali své celoživotní dílo – svou firmu. Nyní cítíte, že nastal čas, aby jste ji předali do dobrých a schopných rukou. Chcete, aby podnik, který jste vybudovali, rozvíjel solidní a seriózní nástupce.

Prodej podniku je pro Vás vysoce citlivá záležitost

Záleží Vám na dalším osudu firmy. Chcete, aby byla firma úspěšná i po Vašem odchodu. Roky jste dbali na dobré jméno firmy, starali se o zaměstnance a snažili se firmu rozvíjet. Záleží Vám na dobrých vztazích, tradici a stabilitě podniku.

Dobře Vám rozumíme

Vaše požadavky jsou pro nás svaté. Sami máme více než 20 let zkušeností s prodejem firem a uvědomujeme si, že prodej podniku je zásadní životní rozhodnutí.

Při prodeji podniku požadujete diskrétnost a profesionalitu. Stejné zásady máme i my a nabídneme Vám ještě víc. Pokud cítíte, že chcete předat firmu do dobrých rukou a hledáte pomocnou ruku, obraťte se na nás.

Bezpečně Vás provedeme procesem prodeje Vašeho podniku

Najdeme pro Vaši firmu toho nejlepšího nástupce. Budeme se Vám věnovat individuálně podle Vašich potřeb. Přijedeme za Vámi kamkoliv. Vždy s Vámi bude jednat jednatel naší firmy, tedy člověk s letitou zkušeností z branže. Jednání s námi je transparentní, proces prodeje podniku máte vždy plně pod kontrolou. Velkou výhodou spolupráce s námi je výkonnostní ohodnocení. To, znamená, že nárok na většinu naší odměny vzniká až po úspěšném dokončení prodeje podniku.

Ujišťujeme Vás, že výsledkem spolupráce s námi bude úspěšný prodej Vašeho podniku a Vaše spokojenost.

To pro Vás i nás znamená dobrý obchod a dobrý pocit.