Chcete zpeněžit svůj nápad

Úspěšných mladých podnikatelů, kteří se rozhodnou pro prodej rostoucí firmy, přibývá. Obdivujeme Vaši píli a nasazení pro projekt, kterému jste dali všechno.

Je logické, že jste se rozhodli jít dál

Ať jde o technologický start-up nebo menší rychle rostoucí firmu z různých odvětví, často máte spoustu dalších nápadů a ty chcete uvést do reality. Peníze z prodeje části nebo celého podílu v současné firmě jsou pro Vás vstupenkou k oživení nového nápadu.

Možná i Vy uvažujete o prodeji firmy. Jste si vědomi, že kapitál získaný prodejem firmy Vám usnadní a urychlí rozjezd nového projektu.

Využijte naše letité zkušenosti z oboru

V oblasti prodeje firem se pohybujeme více než dvacet let. Máme přehled, umíme pro Vás vyjednat nejlepší nabídku. Prodej podílu nebo firmy není jednoduchá záležitost a nese s sebou mnoho rizik. S námi se jich vyvarujete. Bezpečně Vás dovedeme k cíli.

Jsme moderní firma. Není pro nás problém se s Vámi spojit, i když budete zrovna na druhém konci světa. Vždy budete jednat s jednatelem naší firmy. Poradíme Vám a průběžně Vám budeme předkládat průběh procesu prodeje firmy. Jsme profesionálové a nebudeme Vás zatěžovat zbytečnými detaily. Orientujeme se na výkon. Proto i naše odměna z prodeje firmy funguje na principu success fee. Tedy na bázi výkonnostní odměny, na jejíž většinu vzniká nárok až po zdárném prodeji Vaší firmy.

Pomůžeme Vám získat kapitál na nový projekt.